Disainerist

Mood jõudis minuni teismeeas, kui hakkasin tantsimisega tegelema. Mind köitsid kõik need kostüümid, lavad, soengud ja meigid. Esimesed suuremad projektid olidki tantsijate kostüümid ja telesaate “Me Armastame Eestit” kostüümid, mis on ekraanil juba mitmendat hooaega.

Sain järjest rohkem pakkumisi ning nii saigi alguse FaFa Design.  FaFa on olnud minu hüüdnimi  teismeeast, seega polnud vaja kaua oma brändile nime mõelda

Ma ei loo kunagi kahte ühesugust asja, välja arvatud tiimile. Nii ei juhtu kunagi, et keegi tuleb täpselt samasuguse riideesemega  vastu. Iga inimene peaks end tundma erilisena ja isikupäraselt.

Mulle on kõige olulisem, et inimesed minuga koos mitte ei töötaks, vaid looks. Sellepärast olen kaasanud oma tiimi inimesed, kes mõtlevad piiridest väljapoole. 

Koos emaga valmivad shibori värvimistehnikad. Samuti olen kaasanud oma tädi, kelle käe all valmivad imeilusad heegeldused, kudumid ja tikandid.  Kõik õmblejad, kes aitavad mu nägemuse ellu viia, on samuti väga loomingulise mõtteviisiga, samuti õmblen ise kui vähegi aega on.

Minu head abilised – ema ja tädi.

FaFa kollektsiooni kangad pärinevad erinevatest maailma paikadest, ka Eestist. Osad kangad pärinevad isegi  minu vanaema kapist!

Pean au sees ka taaskasutust ja kindlasti ei saa üheski kollektsioonis näha karusnahka/nahka, sest olen suur loomasõber. Loomad on osa loodusest ja loodus on mu suurimaks inspiratsiooniks.